Zakonnica 2018 lektor pl

Zakonnica 2018 cały film cda

Horror „Zakonnica”

Przerażająca zakonnica ze świetnego horroru „Obecność” doczekała się własnego filmu. W sieci pojawiła się właśnie pierwsza oficjalna zapowiedź produkcji zatytułowanej „Zakonnica”.

Fabularne uniwersum stworzone przez „Obecność” już niedługo doczeka się kolejnej produkcji. Tym razem zdecydowano, że przerażająca zakonnica jest doskonałym materiałem na stworzenie spin-offu – w ten sposób powstał film „Zakonnica”

Z krótkiego opisu dowiadujemy się, że „Zakonnica” będzie opowiadała o wydarzeniach sprzed filmów „Obecność” oraz „Anabelle”, a akcja przeniesie nas do Rumunii. To właśnie tam samobójstwo popełniła zakonnica miejscowego klasztoru. Watykan wysyła tam, w celu przeprowadzenia śledztwa, księdza walczącego z własnymi demonami oraz młodziutką, niedoświadczoną zakonnicę. Będą musieli oni stawić czoła przerażającej prawdzie i siłom nadprzyrodzonym, o których potędze nie mieli nawet pojęcia.

W filmie wystąpią: Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Charlotte Hope, Ingrid Bisu i oczywiście Bonnie Aarons, która grała zakonnicę w filmie „Obecność”. Reżyserią filmu zajął się Corin Hardy, scenariusz przygotował natomiast Gary Dauberman przy wsparciu słynnego Jamesa Wana (ten jest również producentem „The Nun”).

 

 

 

617
02:02:00

Dodaj komentarz